Kodu > Uudised > Sisu

Supermarketite riiulite valik ja disain

Kõrgtasemel riiulid pakuvad tavaliselt väiksemaid kaubamärke, supermarketite riiulid piirkondlikke kaubamärke kaupu. Kuna väikestel bränditootjatel ei ole tavaliselt liiga palju eelarveid oma kaupade paremaks paigutamiseks. Neid kaupu valivad tavaliselt kohaliku kaupluse juht, mitte supermarketi peakorteri otsustuskogu. Kui teil on väike usalduse mark, siis laske seda osta.

Kuid on olemas mõned erimärgised või etnilised toidud, supermarketite riiulid asetatakse kõrgemale riiulile ja hind ei ole odav, oodata lojaalseid kliente, olenemata sellest, kuidas neid osta, seega ei võta kaupade asukohta arvesse.

Keskmine riiulid, st ülevalt alla teise kolmetasandilise riiulid, mida tavaliselt peetakse keskseks alaks, panevad välja kõige paremini müüdavad tooted ja muud suuremad kaubamärgid. Kuumad asjad paiknevad tavaliselt riiulite keskel ja tarbijarollide tasandi ees.

Selle parima positsiooni saavutamiseks peavad tootjad mõnikord tasuma supermarketi. Supermarketi jaoks on ka odavamad kaubad selles piirkonnas ka mittetundlikud, supermarketite riiulid, nii et põhimõtteliselt näete kaupade kõrgemat hinda või kasumit.

Kaubamärgi all olevate toodete läheduses on mõned keskmised kaubamärgid, nende tootjad on valmis maksma siin raha ja nende markide hind on palju madalam. Lisaks supermarketite riiulile tegelikult on riiulist allpool asuvas keskosas tavaliselt võimalik leida palju madalamaid hindu sarnaste toodetega.

Laste vaateava kõrgusala, tavaliselt pannakse lapsele meeldima, kuid ka toote piisavalt. Kui te ei jäta lapse kodus ega tooda kauplust, kulutab ostukeskus keskmiselt 10% kuni 40% rahasummast. Kui te ei kuluta raha ebareaalselt, anna neile lollipopi, ballooni, karikast karastusjookide, mõned puuviljad, Ye Hao, vähemalt laske neil vaikselt ja siis ostate asju.

Riiuli põhja paneb tavaliselt oma poe enda kaubamärgi, Supermarketi laudade kaubamärgi nime ja suured pakendimaterjalid. Tänu enda kaubamärgile kui turuliider sama tüüpi brändide erinevusele, on hind madal ja nii paljudele tarbijatele armastatud. Tegelikult on paljud kaubamärgiga tooted ja supermarketite oma kaubamärgi tootjad samad. Kuna tarbijad leiavad alati neid odavaid kaubamärke, ei ole neil vaja nende asukohta korraldada.

Kuigi suur pakend kaupade supermarket ja Sam Club (Sam's Club) ja hea linn (Costco) selliste kaupluste võistelda ja käivitatud, kohapeal, kuna need on suured, supermarketite riiulid mujal ei ole asjakohane, kaval tarbijad Loomulikult ei jäta Need konkurentsivõimeliste toodete hinnad, seal on suured kastid teravilja, suured oliiviõli pudelid, suured pakendid, tualettpaberi rullid jms.

Supermarketites kasutatakse peamiselt hõõglambi valgust, sest hõõglambi valguses tekib tuttav värv, kuid energia ei ole ideaalne koht, mistõttu mõned eksperdid viitavad uue põlvkonna valgusallika valgusdioodidele. Ehkki enamus supermarketitest on praegu asendatud LED-valgustitega, mis suurendavad helendust, parandavad vaatamise ja ostmise kiirust parema efekti saavutamiseks, kuid ei pruugi ikkagi toota funktsiooni värvi loomulikku või tuttavana, see tähendab kasutamist Fluorestseeruva pulbri segu, ja lisatud punane, supermarketi riiulid roheline, sinine ja muu kerge vahend, et saata erinevat heledat värvi. Kuidas on valgust supermarketi valikul ja disainil riiulitel?

LED-valgusvärvi mitmekesisus, see tähendab luksusliku laheda LED-lambi, annab see laheda tunne ja teeb kõik värvid, et säilitada esmaseid värve ja esmakordseid värve; Luksuslik soe LED tuub, mis annab sooja tunde, nagu luminofoorlamp, originaali värvi suurendamiseks, kollase oranži tooni rõhutamiseks, punase valguse vähendamiseks, soe LED lamp, tekitavad sooja tunde, nagu sama valgus, säilitada Originaal valgus, Supermarketi riiulid helesinine, roheline valgus varjund; Jahe valge valguse toru, tekitada jahedas tunne, hoida originaalset värvi, objekti värvi, kollase valguse tugevdamiseks, punase valguse ja külma tooni rolli vähendamiseks. Eespool nimetatud kahe lampi tuleks müügipinnal kasutada, kui luminofoorvalgus on nõrk, suurendab punase hõõglambi mõju paremini.