Kodu > Uudised > Sisu

Supermarketite riiulid Peamine koostis

Supermarketite riiulite peamised komponendid on järgmised: veest, põrandast, Supermarketi riiulilaminaatidest, tagaplaanist, katusest, klambrist, jalgast, supermarketite riiulifirmast, deflektorist, hinnasibalt ja muudest osadest. Erinevad eri komponentide mudelid, tagumine võib olla keskne tagapaneel, tagumine võrk, ava. Pesuplaat on ka valguskarpide, lambid, stendide ja nii edasi.

Temperatuuri tõustes muutuvad populaarseks kaubaturuks suve tarnete soojenemine, joomine, päikesekaitsekreem, päikesekaitsekreem, sääsevõrgud, sääsevõrgud, matid, vooderdised ja muud kaubad. Supermarketite reklaamid on rikas ja värvilised, mõned sooduspõhimõtted ja isegi 50%. Tööstus teatas, et sel suvel on tarbimine tarbimine varem kui tavaliselt. Suvi on jookide, puuviljamahla jookide, supermarketite riiulite tee jookide, piimajookide tarbimise tipp, ... ... mitmesuguseid jooke, mis kannavad värvilist mantlit, varem supermarketiriiulitega. Kuigi suurenenud on mitmesuguseid jooke, kuid supermarketist suvepäeva avamiseks, oli jookide müük olulist positsiooni. Alates maikuu sisenemisest, et suurendada jõudu, on supermarketite riiulid villitud toodete müügist märkimisväärselt kasvanud. Kas suvekaupade uus versioon või mitmesugused kaubamärgid reklaamsätetel osalemiseks on müügi ebapopulaarsed.

Paljud pildid, mida me pärast seda näeme, ei ole see, mida nad tahavad, on nn supermarketite riiulid, mis asuvad tegelikult rohkem näitusele, on asjade ümber kujundamine, supermarketite riiulid, mida siinkohal on ikka veel vaja mõista, kui sa valid , Peaksite nägema, mis on parem. Tegelikult on supermarketite riiulifilm reaalse pildiefekti, mis aitab meil riiulit kohandada ja valida, nii et kui aja tegelik kasutamine ei ole mõistlik, peab sel hetkel Supermarketite riiulite tähelepanu pöörama.

Me teame supermarketite riiulid, kui pildil on vaja üksikasjalikult selgitada mõnede riiulite põhiolukorda, on nende hea pilt hea roll, ja nüüd saavad paljud inimesed seletada üksikasjalikult mõnede riiulite eeliseid Spetsiaalne aja valik või peaks nägema, kuidas tulla toime, on parim, kindlasti loodame, et kõik riiulite valikul, kui nad saavad teada selle riiuli väärtuse, Supermarketi riiulid alles pärast hindamise eesmärgi kasutamist.

Mugavuse poe supermarketi riiulid, kuidas kujundada algajate paigutus, on rohkem tülikas asi, kombineeritakse ametlikku supermarketite paigutust, kaunistust ja seadmete suurust. Kõigepealt selle teose kujunduses peate kõigepealt kindlaks määrama, millise kategooria peamine tegevusala on üldkasutatavate supermarketite kaupluste liigid - alkohoolsed joogid ja tubakas, joogid, mittespetsiifilised toidud (küpsised, suupisted, keedetud toit, Toidud, toonik jne) Köögiviljad, puuviljad, mereandid, supermarket Riiulid värsked lihatooted, soja tooted, jahu tooted, keedetud toit Lu Cai, marineeritud kimchi, külmutatud toit jne), teravili ja õli, maitseained, igapäevased vajadused (pesemine Päev, kudumid, tualettpaber, köök Sanitaartehnikatooted, plasttooted, roostevabast terasest tooted jne), Supermarketi riiulifirmade tarvikud, Supermarketi riiulid riistvara väikesed seadmed, voodipesu, väikesed kaubad nagu väikesed ehted.

Paigutus: üldine väike supermarketite mugavuskauplus kassas vasakul asuvas ukses, kui joonise struktuur ja põhjused asuvad ukse paremal küljel, kassaaparaadi tagaküljel asuvad supermarketite riiulite väärisesemed ja Joogi asetamise ukse kõrval oleva kasseri kõrval asuvad joonisekogujad ja jogurtiekraanid, väikesed kaubad, mida on lihtne varastada ja klientidel on raske neid leida, nii et väikesed kaubad asetsevad tavaliselt kassaaparaadi ümber, Põhitoode, igapäevased vajadused, mis asetsevad tagaküljele, Togetti ühendatud kaubad, kergesti klientidele osta, supermarketite riiulid, kui tegemist on kaubandusliku tänava fassaadiga või söögituba ja meelelahutus kiirtoitlustuskoha lähedal. Igapäevased vajadused kuni 3- 5 sektsiooni riiulid võivad olla, supermarketi riiulid põhikanal vähemalt 0,9-1,2 m, supermarketi riiulid osa piirkonna tõttu piirkonna ja seadmete suurus konflikt võib jääda vähemalt 0,6 meetrit , Nakajima riiuli suuruse valik 1,4 m -1,6 m ei saa olla liiga kõrge.