Kodu > Uudised > Sisu

Supermarketite riiulid Lihtne paigaldus

Supermarketite riiulite peamised komponendid on järgmised: kolonnist, põrandast, laminaatidest, Supermarketi riiulifiltrist, katusest, klambrist, jalgast, supermarketite riiulifirmast, deflektorist, hinnasibalt ja muudest osadest. Erinevad eri komponentide mudelid, tagumine võib olla keskne tagapaneel, tagumine võrk, supermarketite riiulide ava. Pesuplaat on ka valguskarpide, lambid, stendide ja nii edasi.

Supermarketite riiulid on ilusalt konstrueeritud, kergesti paigaldatavad, Supermarketite riiulid on vastupidavad, sobivad supermarketite, kaupluste, kaupluste ja muude kuvatavate toodete jaoks. Üldine koormus 200Kg kohta ühe kihi kohta. Supermarketite riiulid Supermarketite kauplustes olid riiulid valdav enamus supermarketites, supermarketite riiulites, kuidas see on eriti oluline.

Supermarketite riiulite valimisel valida riiulile sarnane kaupluse atmosfäär, Supermarketite riiulid ei ole liiga kõrged või liiga lühikesed, üldine kõrgus on 1,8 meetrit kuni 2,2 meetrini. Supermarketite riiulid, mis asetsevad kihtidel, ei pruugi olla liiga kõrged, madalamate toodete puhul liiga kõrge, raiskab rämpsvaru palju.

Üldiselt asus kaubanduskeskuse sissepääs mõnede igapäevaste vajaduste juurde, Supermarketite riiulid nagu šampoon, paberrätikud ja muud üldkasutatavad asjad. Supermarketite riiulid Eksport paneb mõned väikesed kaubad, söövad kaupu. Nagu sojakaste ja teised levinumad asjad, mida paigutada koha leidmiseks kergemini.

Kui paigutatakse eraldusliigist, värsked, köögiviljad, klassi pindala, rõivaspind, kodutehnika jne. Suurepärase vitriiniekraani, näiteks kosmeetikavahendite kasutamine on suurepärane, võite asetada kauni ekraani riiuli. Displei kapid avatud tuled, supermarketite riiulid ja klaas on poolläbipaistvad, see võib rõhutada toote kaubamärki.

Interneti-ostude andmete põhjal on käesoleva aasta kolmandas kvartalis Hiina veebipoodide turg jõudnud rohkem kui 2000 miljardit dollarit, kuid supermarketite riiulid võrreldes traditsioonilise jaemüügiga on näiliselt närvilised. Selle aasta alguses on Hiina jaemüügitööstus kujunenud eri tüüpi kriiside arenguks. Supermarketite riiulid Tarnijaile tuleb koguda kõrgetasemelisi tasusid, mis on tingitud hinnatõusust ja tootekvaliteedist tulenevatest probleemidest, kogu tootmisharule eeskujuliku surve tekitamiseks. Supermarketite kasumimarginaalid vähenevad, jaemüügi äritegevuse marginaalide kasvu tõttu vähenesid tegevuskulud, mis mõjutas supermarketite tööstust, supermarketite riiulit ja mõjutas seega supermarketite riiulite müüki. Supermarketite riiulid Uuringu kohaselt võivad võrgupoodid konkursil osalemiseks muuta Hiina jaemüügitööstuse praegust mustrit. Uuring näitab, et Hiina top 100 ettevõtted on käivitanud internetikaupluste platvormi ja töötavad hästi, peaaegu pooled ettevõtetest peavad veebipoode tegema, kuid peavad rasket olukorda. Supermarketite riiulid 10% ettevõtetest ütlesid endiselt, et veebipood Kõrvale.