Kodu > Uudised > Sisu

Toidu displei vitriin peamiselt soojaks

Toiduvaiht üldiselt kasutab suure tihedusega plaadimaterjali, peamiselt värvib rohkem soojust vastavalt tooteliigile, rauast modelleeriva raami ja muude materjalidega.
Erinevate Zhangui professionaalne tootmine põhineb klientide nõudmistel, kohandatud vastavalt saidi suurusele, disainilahendustele, ehitusloa heakskiitmisele ja aktsepteerimise lõpuleviimisele. Toidu displei vitriin pakub ühekordse teeninduse Põhitegevusala: kaubanduskeskused esitavad toodangut , Kaupluse vitriinide tootmine, ehete vitriin, kosmeetika vitriin, ehete vitriin, riiete vitriin, väike kodumasinate vitriin, mobiilne vitriin, kingakapp, laste kapid, kapid, auto padjad vitriin, veinide vitriin, koduteenuste vitriin, toidumarkete vitriinide vitriin, Voodipesu vitriin, käsitöö vitriin, aluspesu vitriin, Toidumooduli vitriin, toidu vitriin ja muu vitriinitoodang.
Äri: Anhui, Anqing, Bengbu, Bozhou, Chaohu, Chizhou, Chuzhou, Fuyang, Hefei, Huaibei, Huainan, Huangshan, Lu'an, Ma On Shan, Suzhou, Tongling, Wuhu, Xuancheng.
Kuvaekraanide kättetoimetamine on kogu tehingu väga oluline osa.
Kui ekraanikapi ise on klaasiga materjal, võib pikamaa transporti kergesti murda, mis põhjustas näituse transportimise põhjustanud mõningaid raskusi, ja natuke hooletuks, tekib rohkem probleeme.
Põhiprobleemide transpordiprotsessi näideteks on: demonstreerige deformatsioon, nurga asendi kahjustus, klaasikahjustused, traadi katkemine ja nii edasi! Kui soovite vältida ülaltoodud olukorda, vältige kahjumit, on selle töö jaoks vaja teha palju jõupingutusi. Esiteks, mõned kliendid on väga keskendunud kvaliteedile, detailidele ja väga ettevaatlikele tehingutele. Hong Titanium üritab klientidel valida Üles uks. Toiduvarude vitriin See on ka kõige otsesem kauplemisviis, nii et kliendid mõistaksid täpselt Hong Titaniumi kvaliteeti.
Enne lähetamist kontrollib tehas kõigepealt uuesti ja seejärel teavitab kliendi ukse, kontrollige saadetise vastuvõtmist. Loomulikult, kui kahju ei ole inimene, oleme ka pärast müügi säilitamist.
Teiseks palun pöörduge kliendi lähedal Foshanis, Guangdos, ukse kohaletoimetamiseni. See meetod sobib ainult selleks, et tutvustada kohandatud külg- ja vitriinitootmisettevõtteid, kusjuures kaugus ei ole juhtumi valimine väga kaugel. Loomulikult põhineb Hong Titanium ka vitriinil, tasuta uksest-ukseni paigaldamiseks.
Kolmandaks, logistika, on kodumaised kliendid saavad valik ekraanikapid, vaid ka tõenäosus kahju veidi suurem kui eelnevatel kahel viisil, vaid ka vitriini tootmisharu, kõige rohkem kasutatud transpordimeetodeid.
Igasugune vitriin, mis suudab väljendada oma keele representatiivset toodet, on toote tutvustamise turustamisstrateegia osas vitriiniks kõige otsesem tooteteave tarbija esimesele A-protseduurile. Näidake esitlust, et teha ilusaid tooteid, alati võib leida, et inimesed soovivad osta, on vaid mõni minut või isegi mõni sekund otsustada, jätaks selle kuldse ajaga ostu järk-järgult välja teadvuse. Esimesel teisel korral valige esimese nädala jooksul hea toiduainete vitriin, et kliendid teie toodet leiaksid, siis on teil võimalus müüjalt ja klientidelt kokkuleppele jõuda. Food Showcase teevad järgmised punktid, saavad tarbijale edastamiseks väga head toidualast teavet.
1 toidu näidikukappidel on vaja vastupidavust toidu ohutusele
2 toidu näidikukapid peavad olema hästi nähtavad, võib näidata toitu kõikides suundades, nii ilusad kui ka vastupidavad.
3 toidu näidikukappidel tuleb teha selge kuvaala, et toiduainete kuvamine oleks õige, nii et kliendid valiksid lühidalt.
4 toidu näidikukapp vajab valguse stabiilsust, madalat kuumust, elektrienergia säästmist ja toiduga kokkupuutumise vähendamist.
5, toidu näidik kapis värvi vajab keskkonnakaitset, sujuvalt kõvadus piisavalt, et säilitada täiesti uus kapp, et tagada, et mõju eksponeerib