Kodu > Uudised > Sisu

Toiduvarude vitriinide taotlus

Paljud inimesed ei mõista nõudest köögisoodat, tundub, et kõik soovib siin panna, nagu näiteks karbis, Toidu displei vitriin. Ma ei tea, et selline lähenemine on äärmiselt vale, erinevad toidud on selle eripärad erinevad. Seega on olemas Külmkapis üks kord sööda palju, siis kiirendab see vananemist, on sügavkülmik mõistlik kasutamine väga oluline.

Nii et siis, kui mõistliku sügavkülmiku kasutamine on muutunud, on enamik probleemist hoolivaid inimesi. Sügavkülma temperatuur on tavaliselt umbes -18 ℃, sellel temperatuuril, Toidu displei vitriinil, üldised bakterid tapetakse või pärsitakse nende paljunemist, nii et toidu säilitamiseks on parem säilivusaeg. Kuid külmutamist ei saa aru, et see suudab bakterid täielikult tappa, kuid mõni bakterite madal temperatuur jääb ellu jääma, võib säilida tugev külmakindlus. Nii et veel üks vaatenurk, kui kappi ei puhastata ega desinfitseerita sageli, toiduvärvide vitriin muutub mõneks bakteri mugavaks kinnituseks.

Lisaks võib kappi toidu panna liiga palju, nii et temperatuur muudab toitu väljaspool madalat temperatuuri ja kõrget sisemist temperatuuri, mis on tingitud riknemisest. Näiteks odavalt osta supermarket, et osta üks, saada üks leiba, suured kotid aurutatud leiba ja ei saa süüa, saate paki pakki ja siis külmutada, ärge muretseke aegunud.

Külmutatud tingimustes pole kunagi pikk hallitust. Võta mikrolaineahi, pehme ja värske kui kunagi varem! Külmküte on suhteliselt lühike, kuumutamise viimane temperatuur võib olla toatemperatuur. Ja see on kõige parem külmutada pakendiga. Kuna see kuumutatakse toatemperatuurini, ärge kartke kemikaalide lagunemist toksiliste ainete nagu probleem. See on sama, kui riisi leib eemaldatakse kapist. Toidumooduli vitriin Osta värsked herned, koorides herneste riisi, ärge pesta otse toidupakendisse, ärge pange liiga palju liiga tihti pitseeritud suletud tihendit otse külmutatud suunas. Sööge, kui sul ei ole vaja külmuda, pesta otse veele, võib keeta. See töötlemismeetod nii, et köögivilja vesi koosneb kiiresti tavalisest ja väikesest jääkristallidest, Toiduvaate vitriin on ühtlaselt rakus levinud, köögiviljade kude ei hävitata, samas kui köögiviljade sisemist keemilist protsessi ei saa läbi viia , Nii et seened ja hallitusseened ei suuda ellu jääda.

Ja siis peaks kogu toit järgima kõigepealt esmakordselt kasutatavat põhimõtet ja üldiselt saame toitu jaotada kuuma ja kuuma toidu vahel kahte kategooriasse. Järgneb väike kategooria kuumatoit jagatakse küpsetatud, praetud, halogeenitud, praetud, aurutatud klassi; Sooja toiduga külmad toidud; Leib jaguneb leiba, Hiina ja Lääne punktid, West Point, kook, saiakesi. Displei tuleks sortida suurte klassifikaatorite, väikeste klasside toiduvärskenduste näitusena ühes ja samas tootes kuvatavas piirkonnas ning märgistada selgelt.

Pöörake tähelepanu sellele, et järgite esimese esmakordse printsiibi põhimõtet, asetage vanad kaubad rea ees, uued kaubad seestpoolt ja paigutage korrektselt ja korralikult. Toidu displei vitriin Samas võime vastavalt valmistoidu omadustele ja hooajalistele muutustele nii, et kaupade kuvamisel on ka mõningaid muutusi, tuleks näidata toodete paranemist, et suurendada kuvaripinda, suurendada müüki .

Reklaammaterjalide puhul peaks uudiskirjaekraani suurendama, maht tundma, asukoht on ilmne. Samuti tuleks suurendada kaupade hooajalist näitamist, toiduväljapanekute näitus nagu Ching Ming Festivali röstitud ammlehma, Dragon Boat Festival pelmeenid, moonikoogid jms, peaksid teised kaubad põhinema müügi suurusel ekraani ala kindlaksmääramiseks.