Kodu > Uudised > Sisu

Toiduvarude vitriinide paralleelkuvar

Toidu displei vitriin Esiteks tuleb need asetada toidu kohaletoomisel paralleelselt, kui seda saab liigutada erineval viisil, et seda näidata. Kaupade esitus, klassifitseerimine ja klassifitseerimine peaksid olema vertikaalsed jooned läbipaistvate toiduainete vitriinide kaupade ja kaupade vahel olema võrdsed ja korrektsed, kana ja kana reas, sigadel ja sigadel, veised ja veised jne. See analoogia peaks olema selgelt jagatud, nii lihtne juhtida, mugav klientidele osta. Kui vitriinil on kaks korrust, võime paigutada ülemises kihis mõned väikesed portsjonid keedetud toidu ja mitmekomponentne võib asetada alumisse korrusesse.

Siis on liha näidikukapp, et kogu toit peaks järgima probleemi põhimõtteliselt esimest edasijõudmist ning üldiselt saame toitu jagada kuuma toidu ja mitte kuuma toidu vahel kahte kategooriasse. Teiseks, kuuma toidu väikese klassifikatsiooni järgi jagatakse küpsetatud, praetud, halogeenitud, praetud, aurutatud klaas, toiduväljapaneku külmate toiduainete kategooria; Leib jaguneb leiba, lest-kondiitritooted, kondiitritooted, koogid ja kondiitritooted. Ekraan tuleb liigitada vastavalt suurtele kategooriatele, väikesele kategooriale, Toidumooduli vitriinile, sarnane toode kuvatakse piirkonnas ja on märgistatud selgelt.


Pöörake tähelepanu sellele, et järgitaks kõigepealt põhimõtteid, mis on välja arendatud, rida esiotsa garaažist, uutest toodetest, mis asetsevad seestpoolt, ning asetada see kenasti ja korrektselt. Samas võime me ka vastavalt keedetud toiduainete omadustele ja hooajalistele muutustele, nii et kaupade kuvamine toob kaasa ka teatud muutusi, peaks toidukaupade tavaline müük, Toidu displei vitriin suurendama ekraani pinda, Parandada müüki.


Reklaammaterjalide jaoks peaks ekraani uudiseid suurendama, toiduvärskenduste näitusel näitab kogus, asukoht. Eripära, hooajaline kauba näitamine ka suurendada, Food Display Showcase nagu Qingming Festival roost sünnitusseis, Dragon Boat Festival Zongzi, sügisel sügisel Kuu koogid ja nii edasi, teiste kaupade peab põhinema müügi suurust, et määrata ekraani ala .


Nii näitas liha ekraanikapi sügavkülmik, et mõned toimivad deli omanikud saavad kasutada eespool kirjeldatud meetodeid toidu nõuetekohase kuvamise läbiviimiseks deli showcase, ma usun, et need meetodid võivad aidata teil parandada toidu müüki.