Kodu > Uudised > Sisu

Toiduvarude vitriin järjekorras

Kõigepealt peaks toiduainete vitriin toiduainele panema paralleelselt, kui see erineb klassifitseerimisel, siis võite võtta vertikaalset kuva. Kui kaup kuvatakse, peaks toiduainete displei esitlus klassifitseerima ja klassifitseerima vertikaalsete joonte vahele, kaubad ja kaubad peaksid olema täpselt kanali ja kanaliha vahel liinil, sigadel ja sigadel, toiduvärvide näitusel veised ja veised jne, Teine põhineb sellisel push, peaks jagama selgelt, nii lihtne juhtida, et hõlbustada klientide ostmist. Kui ekraanikabiinil on kaks kihti, võime panna mõnevõrra väikese koguse valmistoidu, mis on paigutatud ülemisele toiduvilemendi vitriini mitmele komponendile, võib asetada madalamale.

Ja siis peaks kogu toit järgima kõigepealt esmakordselt kasutatavat põhimõtet ja üldiselt saame toitu jagada kuuma ja kuuma toidu vahel kahte kategooriasse. Toidumooduli vitriin Järgnevad väikese kategooria kuumatoidud jagatakse küpsetatud, praetud, halogeenitud, praetud, aurutatud klassi; Sooja toiduga külmad toidud; Leib jaguneb leiba, Hiina ja Lääne punktid, West Point, kook, saiakesi. Displei tuleks sortida suurte klassifikatsioonide järgi, Food Display Showcase väikeklass, Food Display Showcase, samasugune üksiktoote kuvamine piirkonnas ja selgelt märgistatud.

Pöörake tähelepanu sellele, et järgite esimese esmakordse printsiibi põhimõtet, asetage vanad kaubad rea ees, uued kaubad seestpoolt ja paigutage korrektselt ja korralikult. Toidu displei vitriin Samas võime vastavalt valmistoidu omadustele ja hooajalistele muutustele nii, et kaupade kuvamisel on ka mõningaid muutusi, tuleks näidata toodete paranemist, et suurendada kuvaripinda, suurendada müüki .

Reklaammaterjalide jaoks peaks uudiskirjaekraani suurendama, toiduvarude vitriinide maht, asukoht on ilmne. Suurendada tuleks ka kaupade hooajalist näitamist, nagu Ching Ming Festivali röstitud ammlehma, Dragon Boat Festival pelmeenid, moonikoogid jms. Toidu displei vitriinid peaksid põhinema müügi suurusel ekraani ala kindlaksmääramiseks.

Soovitatav on, et mõned keedetud toidukaupluste operaatorid saaksid ülaltoodud viisil kasutada mitut moodi toiduprobleemi nõuetekohaseks muutmiseks toiduprobleemide näol toiduainete vitriinis. Ma arvan, et need meetodid võivad ka tõhusalt aidata teil toitu paremaks muuta. Müük

Jäätise ostmisel tuleb arvesse võtta kolme elementi: kuvari kapi töötemperatuur, ekraanikapid. Kvaliteetsed masinakonfiguratsioonid (nt kompressorid, mootorid, toiduväljapaneku kondensaatorid jne) tagavad, et masin on vastupidav. Kui pood asub kõrgemal ümbritseval temperatuuril, on oluline ka ümbritseva keskkonna temperatuur. Kõrgtehnoloogiliste kujutisekappide valimine.

Jäätise kuvamiseks, nagu näiteks Itaalia jäätis, Food Display Showcase, säilitatakse vitriine, on selle säilitustemperatuur vahemikus -16 ... -18 kraadi, siis peame valima ekraanikabiini nõuetele, säilitades samas jäätise maitse .

Kuvari kapp peaks võimaldama kliendil selgelt näha sees hoitavat jäätist. Samal ajal on jäätiseekraaniga kaunis ja uus toiduväljapaneku vitriin näidata disainilahenduse nõudeid. Kuvaekraani suurus sõltub kaupluse piirkonnast, võttes arvesse ümbritseva toiduga harmooniat.

Ekraanikapid vajavad pika aja töötamist, Toidu displei vitriinide energiatõhusus on muutunud üheks teguriks, mis mõjutab ekraanikapi.