Kodu > Uudised > Sisu

Toidu displei näitab toote keelt

Igasugune vitriin võib oma toidupoodide vitriini abil väljendada keele-, toiduaineteekraanide esinduslikke tooteid inimestele keele edastamiseks, mitte vähem kui toote reklaamimise turundusstrateegiat, vitriin on kõige otsesem tooteteave, et tarbijatele esimene Toiduvarude vitriiniprotseduur. Näitusel teha ilusaid tooteid, võib alati leida ühe silma, soov osta inimesi on vaid mõni minut või isegi paar sekundit otsustanud, jäta selle peamise ajaga ostu aeglaselt teadvuse kaduma. Toidumooduli vitriin Valige hea esmaklassiline esmaklassiline toode, mis võimaldab klientidel oma toodet avastada, siis võib toiduväljapaneku võimalus anda müügimehele ja kliendile kokkuleppele jõudmise. Toidu vitriin, et teha järgmist, on kasulik toidualase teabe edastamine tarbijatele.

1, toiduvärvide kapid vajavad toidu ohutust

2, toidu näidikukappidel peab olema kindel perspektiiv, võib toiduväljapaneku vitriin näidata kõiki ilusaid ja vastupidavaid toiduaineid.

3, toidu näidik kapid peavad tegema näituse ala jagada selge, lase toidu näidata korrapäraselt, lase kliendi valikut lühidalt.

4 toidu näidikukappidel peab olema stabiilne valgustus, madala toiduväljapaneku vitamiin palavik, elektrienergia säästmine ja toiduga kokkupuutumise vähendamine.

5, toiduvärvi kapp spray värv vajab keskkonnakaitset, sile kõvadus piisavalt, et hoida ekraani kapis uued kraadid, et tagada mõju eksponaadid

Kui ekraanikapi ise on klaasmaterjal, võib Food Display Showcase'i pikamaatransporti kergesti katkeda, see, et transpordi esitlemine põhjustas teatavaid raskusi, ja veidi hooletu, tekib rohkem probleeme.

Põhiprobleemide transpordiprotsessi näide on: demonstreerida deformatsioon, nurkade kahjustus, purunenud klaas, traadi purunemine ja nii edasi! Kui soovite vältida ülaltoodud toiduvalmistamise vitriini olukorra, vältige kahju, on selle töö tegemiseks tasub palju tähelepanu.

Esiteks, mõned kliendid on väga keskendunud kvaliteedile, toidu displei vitriini detailidele, väga ettevaatlikule kauplemisele, titaanist riputamisele nii palju kui võimalik klientidele uksest-ukseni tarnimiseks. See on ka kõige otsesem kauplemisviis, nii et kliendid tunnevad Hong Ti kvaliteeti.

Enne saatmist kontrollib tehas veel kord, toiduvärvide vitriin teavitab klienti uksest, kontrollige vastuvõtuekraani kabiinis saadetises. Muidugi, kui inimtegevusest põhjustatud kahju on meie käsutuses ka müügijärgne hooldus.


Teiseks, Foshanis asuvatel klientidel, Guangdongis, toiduvärvide vitriin võib paluda erilist auto uksest-ukseni. See on sobilik ainult kohandamise näitamiseks ja tootmisettevõtete esitamiseks, kaugus ei ole sellest olukorrast väga kaugel. Loomulikult põhineb titaaniumist ka toiduplaatide vitriinide arv, tasuta uksest ukseni paigaldamine.


Kolmandaks, logistika, on kodumaised kliendid saavad ekraani kapis valiku, on ka kahju tõenäosus veidi suurem kui eelmise kahe, vaid ka kõige enam kasutatud vitriini tootmisharu transpordimudel.