Kodu > Uudised > Sisu

Riietus Racki tehniline sisu

Riidekotite tõstmine on nüüdseks mitte ainult lihtsalt kuivatusriided, rõivaste riiulid, vaid ka rõivaste kandjad, kes kaunistavad meie rõdu, meie uue kodu funktsiooni kaunistamine, sest selle tehniline sisu ei ole kõrge, viimastel aastatel ei ole tööstusharu künnis kõrge , Riietus Rack kõik kuivatusraamid brändi Nagu seened out, Clothing Rack andke meile osta kuivatusraamid ja lõpuks kulutada aega.

1 valimised rõivakauba suurepärase kvaliteediga. Riietus Rack käsi, rihmaratta komponendid, traat, need kolm on fookus, käsi on võti. Tegelikult ei ole Clothing Rack dry rod on peaaegu üldse halb. Parima OK-i käe kvaliteet, dr, super vastupidav, 堪称 mudel.

2 paigaldatud kuivatusriba. Võime olla üllatunud, et riiuli kuivatusprobleem on tegelikult pooleks ajaks tingitud paigaldamisest ei ole standardiseeritud. Spetsifikatsiooni paigaldamine pikendab toote kasutusiga. Vastupidi, kiirustades paigaldamine, mis põhjustab kehva kasutamise, Clothing Rack põhjustab hooldust. Praegune installustasu on umbes 30 jüaani, kui lubaks mul valida, pigem pigem kulutades 60 jüaani, nii et professionaalne vastutus oleks inimesi installida. Paigaldus on oluline link! Mul on sügavad kogemused. Lai, Buddha piirkond, Clothing Rack tungivalt soovitas kodu dr, installi taseme esimene klass. Clothing Rack Kuigi tundub, et nad maksavad ainult 30 jüaani.

Ja siis rõhutas: standardiseeritud paigaldamine on väga oluline, palun vali kvalifitseeritud ja vastutustundlik paigalduspersonal. Kätekuivatusraamid on hõlpsalt paigaldusandmetega unarusse jäetud: paigaldatud kuivatusraamid, Riietusruum pööravad tähelepanu joonele kogu väljalaskeavast kinni, see aitab sujuvalt töötada ja vältida kaardi liini. (Oskus: tõmmake traat, tõmmake see tihedalt kokku ja seejärel raputake), ärge alahinnake seda, Riistvara riistvara käepidemel on 30% kaardi liinist põhjustatud riket.

3. Esimene märkus: esimesed kuivad lauad alla (kui leitud kuiv rod ei lange, ärge jätkuvalt raputades, rõivastega saate proovida riputada riideid koormamiseks), riputada riideid, korduvalt üles ja alla umbes 20 korda, pärast jooksmist , Smooth.

Riide ülesanne on riide riputamine. Riietus Rack on Hiina varasem populaarne mööbel. Iidsetel aegadel on riidepuu valmistatud puidust, rõivaste riidest, kuid selle aasta Wenzhou riidekogu materjal on juba ammu muutunud. Vaatame üksikasju mitmete Wenzhou-riidekategooriate kohta.

Esimene neist on puidust riiul, rõivamanus, mis toodetakse kuiva niiskuse juures 18 ° C ja kuivatatakse pärast valmistamist. Riietusruum Puidu kasutamine riiete valmistamiseks loodusliku sooja ja elegantse üldkulude mõistmise lähedusse ning materjal ise ei ole reostatud. Kuid riideid on kergemini niiske hallitusega hõlpsasti veega kergesti purustada.

Teine on plastikust riidepuu, Riietus Rack, mis on nüüd uusim ja kõige populaarsem materjal. Plastist valmistatud riidekvaliteeti on kerge transportida ja töötlemist ei ole lihtne öelda, et maksumus ei ole kõrge, võib pakkuda riidepuu erinevaid värve, Clothing Rack, kuid tootmis- ja ringlussevõtu protsessis on lihtne tekitada reostust Materjali keskkond Rõivaste kaal on piiratud, väljaspool deformatsiooni ulatust või isegi purunenud. Kolmas riiete riidepuu jaoks, moe armas kaitseb ka õlg ei deformeerita, riiete riiul on kitsas rõivaste valik ei saa kasutada veidi suurt ja riideid ei saa pärast puhastamist määrduda. Ja Wenzhou raamistike mitmesuguste käepidemete hooldamisel on üks parimaid võimalikke tooteid osta, võib lubada pärast kuivatuskappide müüki tagada kõrgekvaliteedilised tooted ja parandada garantii- ja hooldussüsteemi; Teine pikendab kuivamisraani. Eluruumide kasutamine korrapärase hoolduse tagamiseks. Riietusruum, et tagada lifti väga sile, hõõrdumine oluliselt vähenenud, kusjuures rihmaratas on kulumiskiiruse vahel märgatavalt vähendatud, võib oluliselt pikendada kuivamise kestust Rack; Selle nelja nafta kasutamine on parimad määrdeained, õmblusmasina õli, ärge kasutage toiduõli ega tahket võid.