Kodu > Uudised > Sisu

Riietusetapi elektroodiga protsess

Paljud inimesed on väga rõõmsad rõivastele galvaniseerimisriidete kasutamisel, ja siis tutvustame ettevaatusabinõusid, kui riidekate on:

Kõigepealt on Clothing Racki galvaniseerimise protsessis väga oluline veekvaliteet, kõige parem on puhta veekraani valmistamine, kvaliteet on parim. Teiseks tuleb enne karvkatte riidekatte eemaldamist kattevarraste mustust, halva käitlemise korral eemaldada pealistatud riidekate, riiete riiuli pind ei ole sile, sellel on peened osakesed, mis seega mõjuvad esteetikale. Kolmandaks, Wenzhou mantliga riidekatete valguse protsess üldiselt ei saa kasutada kontsentreeritud lämmastikhapet, see mõjutab katte tihendusetapi, vaid ka selleks, et minimaalseks ajaks õhku jääks, nii et see ei kattuks õhuga pikka aega Ajaline kontakt, see on oksüdatsiooni kalduvus.

Kodumaisel paljudel kaubamärgi kuivatamise riiulitel, Clothing Rack, kuidas valida oma brändi sobivaks liituda? See on väga tähtis edasimüüjatele. Kuivatusraamid on toodud allpool kolme punkti viitena:

Üks, kuivatusraamide tootjad toota Riietus Rack suutlikkust kuidas? Vaadake, kas tootekvaliteedi süsteemide standardite sertifitseerimise bränd, et tõestada, kas see on tõepoolest kvaliteedisüsteemistandarditega tootmises, leida võimalusi, kuidas suhelda ettevõtte Clothing Rack mõistmisega, saab aru kaubamärgi ettevõtte juhtimisest. Külastage tootmishoonet, vaadake tootmisliini skaalat, kas see on parem kui teised rõivamanused? Vaadake, kas poe toode on korralikult korraldatud? Kuidas on laohalduse tase? Need tegurid on kõik, mida soovite teada enne rõivamanuste brändi liitumist.

Teiseks, kuidas mõista rõivamanuste brändi töövõimet? Brändi toimimisel peaks olema kindel mehhanism, olgu siis, kui pressiesindaja, kas CCTV-l on reklaame, on avalike materjalide salvestamine riiklikes pühadel (nt uusaasta, Spring Festival, 51, 11), ei ole Ühtne üleriigiline planeerimine reklaamtegevuseks? Need võivad peegeldada tootemargi toimimist täiuslikult ja küpsena.

Kolmandaks, kaubamärgi kuivatamise riiulide sertifikaadi auhindade autentsus. Üldisel Rõivamaneli Brändi ametlikul veebisaidil on palju sertifikaatide auhindu, näiteks: "Hiina mark", "kõige populaarsem mark", "kvaliteedijuhtimise sertifikaat" ja nii edasi. Kuid sertifikaadi autentsus frantsiisivõtja jaoks on selgelt mõistetav, see on seotud ettevõtte terviklikkuse probleemiga. Samuti saab otsida Baidu "küpsised kümme marki", vaadake neid riideid markeeritud järjestatud, saab ka aru, et need riiulid kaubamärgid, et frantsiisivõtjad mängivad ka kontrollväärtus.

Kui soovite riidepuu leotada, on see väga lihtne, tegelikult üldiselt niikaua kui mull 84 vesilahuses võib olla üle poole tunni, on see põhimõtteliselt igaühel lihtne teha või proovida 84, kuid Kontsentratsioon on suurem. Lisaks, kui riidepuu on kõik metallist, saab panna tulekahju küpsetamiseks või aurutamiseks pot võib ka mängida rolli desinfitseerimine või see võib otse paigutada päikese pikka aega on ka hea desinfektsioon mõju .