Kodu > Uudised > Sisu

Racki tööstuse arendamine

1. Hinge 10 samad spetsifikatsioonid rühma jaoks, mõlemad lõpevad paksu kummist rõngaga fikseeritud paigal, riidekarbi hoidmine võib olla. Kui ruumi ei ole liiga palju, saate rõivastega kasutada riidepuuride komplekti, mis toetab suurt riideid, tuleb kasutada aega, et üksiku riide eemaldada.

2. Võite küünte küünte rõdu nurgas, riputada riidepuu, riiete rack ja seejärel riputada teised riidepuu esimesel riidepuu. Ja nii edasi, saab riputada mitmekihiline, et saada rohkem racks.

3. Leidke paberitükile liimitud suur pappkarp, diagonaalne positsioon, kartong kaheks kolmnurksuks. Leidke kaks tükki kartongi, mis on kokku pandud kolmeks prismakujuliseks kujuks, riidekapp või leiate kahest mineraalvee pudelist, mis on liimitud kolmnurga keskosaga. Seejärel asetage riidepuu kolme prismale või mineraalvee pudelile. See poodide riiul on puhas ja seda tuleb kasutada, kui see on hea.

Kuivatusrajad on Hiina üks kõige iseloomulikumaid tooteid, mis on kasutatud muinasajal. Alates 1995. aastast hakkas Mandri-Hiina mandriosa kasutusele võtma käsitsi tõmmatud roostevabast terasest toru riiulitooted, mis tähistavad Hiina kaasaegsete kuivatuskellade tööstuse arengut.

Praegu on kuivatusraamid muutunud majapidamistarbeks, rõivasteks jaotatud käsikäruga, elektripliit, välistingimustes (ujuv), nelja tüüpi põrandatüüpi. Viimastel aastatel on kuivatuskellade tooted muutunud maapirni muutuvateks muutusteks, kuivatuskellad ei ole enam ainult ornament, Clothing Rack, vaid ka funktsionaalne toode. Praegu on tarbijate üldiselt tunnustatud kuivatuskappide "funktsiooni", moodustanud "rõdu kodutehnika tööstuse".

Elektrilised kuivatuskapid on võtnud arvesse inimeste tarbimise kontseptsiooni brändile, kõrgekvaliteedilisi ja lihtsaid arendusvõimalusi, tootevalikusse kuuluvat traadita kaugjuhtimist, rõivaste integreeritud valgustust, kiiret kuivamist, intelligentset kuivatamist, kerge steriliseerimist, Bluetooth-muusikat, õhu puhastamist ja muid funktsioone üks, et täita tarbijate individuaalseid vajadusi, muutub tulevaseks arengusuundumuseks

Põrandalauad katavad väikest ala, on kerge liikuda ja kokku pühkida, hind ei ole kõrge, Clothing Rack ja tavaliselt ka muud liiki kuivatusraamide kollokatsioonid.

Kuivatusraamide tootmine ja kasutamine on koondatud Aasiasse, Riietus, kus paljud Aafrika riigid ei saa endale lubada kuivatuskapid, samas kui enamik Euroopa arenenud riike kasutavad kuivatid. Kogu Aasia piirkonna juhendamisel on Hiinal rõivakaubanduse arendamiseks suur turg.

Hiina kinnisvaraturu kiire arengu tagajärjel uuendatakse ka kodukaunistamise ehteid. Tüüpiline esindaja on kuivatuskapp. Hiina kommertskinnisvara müük üle 10 miljoni komplekti igal aastal, lisaks kasutatud maja tehinguid on ka ligi kümneid tuhandeid komplekti, Riietus Rack kuivatuskellad on iga pere tulevik peab olema konfigureeritud.

Pärast aastaid kestnud arengut on Hiina kuivatusraamide tööstus kujunenud teatud skaalal, kiiremini arenev. Tööstuses on tootjate teatavad tootmisvõimsused enam kui 150-st, peamiselt Guangdongi, Jiang-hu-Zhejiangi, Shandongi, Henani ja mitmetes piirkondades kogutud rõivaste reklaami tootmine.

Hiina racks müügi väärtus 8 miljardit jüaani, mille siseturu skaala umbes 5 miljardit jüaani. Hiina Racks Assotsiatsiooni statistika näitab, et praegune levimus Hiina kuivatuskapid umbes 40%, Clothing Rack tuleviku areng tohutu ruumi, oodatakse 2020, siseturu suurus ulatub 30 miljardit jüaani.

Praegu jagunevad Hiina kuivatuskappide tootjad kolmeks ešeloniks. Esimene ešelon on hea naine, olenemata brändist, tehnoloogia, kanalite müüjad nimetatakse turuliideriks; Teine ehhell koosneb esmakordsest ECHELONi ettevõttest arengueesmärgina: õhutamine, loodetavastus, üheksa lambakoera, idamaine, armastus, rõivaste ja nii edasi, need ettevõtted kohe pärast seda; kolmas ehhell turule suure hulga väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete, Riietus Rack selliste ettevõtete konkurentsivõime, suusõnaliselt, tehnoloogia, ulatuse ja muude aspektide ettevõte ja kaks eshelli suur vahe.