Kodu > Uudised > Sisu

Riietus Rack saab saavutada

Riietusruum Moodsas elumajapidamises ei ole elektrilised kuivatusruumid eluvõimalustest väiksemad, kujutlege ette, et pärast pesemiseks riideid, riideid riputades pärast elektriliste kuivatuskappide peale ja asetage kuivatuskellad tõusma, tundub, et meil pole Et riideid riputada kuivatusraamidesse. Rõivastega Racki tõstukid Vastavalt ülekandeliigile saab jagada käsitsi ja elektriliselt kahte liiki, kuidas hinnata kuivatusriide kvaliteeti?

Elektriliste kuivatuskappide kvaliteet peegeldab peamiselt käsikruviga seadet, see on nagu auto mootor, inimkeha süda. Käsikruviga seade on kuivatuskapi südamik, selle kvaliteet on otseselt seotud kuivatuskappide funktsiooniga ja toote eluiga.

Esiteks käepidemega seade:

1, patenteeritud käsivarrega võllikonstruktsioon, maksimaalne kandevõime kui tavaline käsikäru suurendab otseselt 1 korda, Clothing Rack tööjõud kokkuhoid 50%.

2, uut tüüpi anti-kaardi seade, Clothing Rack Ratchet Pawl patenteeritud tehnoloogia, käsitsi keritud elukvaliteeti otseselt kaks korda, tõhusalt vältida terasest traat töö hopping, kaart surnud.

II. Kuivatusvardad:

Alumiinium-magneesiumisulamiga materjali kasutamine, ilus välimus, kandevõime, ühtne koormus kuni 180 kg, vastupidavam.

III. TEST:

Tööstuse esimene rahulolematuse, tingimusteta tagasimaksmise kohustuse kasutuselevõtt on ka tööstusharu mehitatud riiulite mark.

Neli, pärast müüki:

Remont hüvitist 20 jüaani, on tugev julgust lubada.

Pange tähele, et osta kaheksa sammu, et tõsta racks sisse osta sissejuhatus

Riidekotide ostmiseks vaadeldakse peamiselt seitset kohta: kuivatusvarda paksus, kuivatusvarda materjal, kuivatusvarda pind, tross, rihmaratas, käsi, laienduskruvi.

Vaata kuivatusvarda paksust: osta ja tõsta racks ei ole paksem, seda parem, kuid mõõdukas. Liiga paks täpp, raputamine liiga raske, ei sobi tõstmiseks. Pole

Mõõdukas paksus, 1,0-1,2 mm paksus sobib paremini.

Vaadake kuivatusvarraste materjali: praegu on roostevaba teras, alumiinium-magneesiumisulam, ränimagneesium-titaani sulam, tarbijad materjali eristamiseks, üks on pöörata tähelepanu ettevõtte kirjeldusele

Teave on hea mainega kaupmeeste valik, teine on kangi kahe otsa jõud, alumiiniumsulamit sageli painutatakse, taastada ei saa, titaani sulam ei hakka.

Vaadake varda pinda: kuivatusvarda pinnatöötlus hõlmab peamiselt poleerimisprotseduure, galvaanilist töötlemist, pihustuskuivatamist ja elektroforeesi töötlemist. Clothing Rack Electrophoretic töötlemise tehnoloogia on kõige keerulisem,

Varda pind on väga hele ja hinne on parim. Pulberöötlus on kõige lihtsam, kuulub madala otstarbega toodete hulka, see tõmmitsa pind tundub väga särav, alumiiniumsulamist peamistes värvides

, Kuid pinna oksüdeerivat töötlemist pole pikka aega varjatud, tõmmatakse pitsat.

Vaadake trossi: vaadake kaalu, rõivaste rätik kaks paindlikkust. Mida paksem on terastross, seda pehmem, seda parem on, identifitseerimismeetodiks on trossi voldimine, lase käia ja näha, kas saate taastada

.

Vaadake rihmaratta: pulssil on tavaline metall, isegi raua, vask, puhta vaskkomposiitrullide toodete kasutamine parema kvaliteediga.

Vaadake käepidemega käepidemega seadet: käsi kuivati on põhikomponendid, väga kriitiline, peaks ost olema otseselt pööratav käsikruviga, vaata, kas sileda, rõivastega pole heli ka liiga

Suur.

Vt laienduskruvid: tarbijad ignoreerivad sageli kruvisid, see määrab kindlaks, kas toode on korralikult paigaldatud, paigaldamine on kindel.