Kodu > Uudised > Sisu

Rack Advantage rõivad

Kaasaegne elustiil, mis muudab kuivamislauad üha populaarsemaks, on rõivasteks, kuigi tüüpi kuivatuskellad on väga paljud, kuid selle brändi efektiivsus. Internetti riiete riiulit saab näha igal pool kümme marki, rõivastega, vaid riidekotiga kaubamärgiga, on raske võrrelda pealegi riideid kui kaubamärgi turvavarustuse arendamine rohkem eeliseid.

1. Rõivahoidiku tööstus saab luua oma kauplustes, Clothing Rack, kuid riidepuu tootmisharu vähemalt kümme aastat peaaegu ei riide hoidma. Kuivatusraamid on põhimõtteliselt mitusada dollarit, tuhat jüaani, kaks tuhat dollarit on normaalsed, kuid riidepuu see on? Riidepuu mõni senti, kallis paar dollarit, Clothing Rack, millest on lihtne näha kahe kasumi erinevust. Kui teete riidepuu poodi, ei pruugi Riietus Räki kuu kasum olla piisav poodi üür, kommunaalteenused.

2. Tarbimise kontseptsiooni põhjused. Kuivatusraamid saab kasutada tarbijakaupade seisukohalt mitmesuguste mööblitena, kui nende lemmik- või tugev, rõivaste kõrged hinnad pole tähtsad, ja tänapäevane kõrgekvaliteetset kaunistust kasutavad kindlasti kõrgekvaliteedilised kaubamärgiga riiulid . Aga riidepuu puhul ei pea enamik inimesi vähese riidepuu eest energia raiskamiseks, mõned tarbijad arvavad, et riiulit saab kasutada liinil, rõivastega ei ole vaja osta liiga head, ei ole vaja osta brändi riidepuutust, seda Kontseptsioon hõivatud Rohkem kui 70% tarbijaturust.

3. Müügijärgse teeninduse seisukohalt on Clothing Racki kaubamärgi riiulid, kui teil on probleem, saate remondi, põhiliselt kandma hoolduskulusid. Kuid bränd ei ole sama riidepuu, kui riidepuu probleemid ei ole remont ja on põhimõtteliselt otsene asendamine. Siin pole raske näha, Riietusruumide kuivatuskapid ja riidepuu erinevad, nii et mõned kõrvaltoimed on järelturul.

Riidekapp meie riigis on pika ajalooga, seda saab jälgida Zhou dünastia, riiete rack, kuid siis riidekapp on mööda mitu korda või isegi mitu korda mööbel, riiete rack. See tähendab, et iidne riidepuu ja kaasaegne riidekapp on erinev, Riietus Rak on vana ajalugu. Üldiselt on riidepuu kultuuriline ja kultuuriline atmosfäär.

Hiina riidepuu leiutis on elu edenemise peegeldus, Riietusruum riiete paigutamisel peab väga tähtsaks, et see asetseks rippuvate riideesemetega. Hiina riidepuu arendamine on läbinud mõne väga olulise ajaloolise etapi, Zhou dünastia riiulite riiete rack, puidu kevad ja sügis, laulu dünastia puidumägede riiulid, Mingi dünastia nurgas riidekapid Qing dünastia juurde riiulite poole, Kogenud pika arengut, jätkake edasi liikumist.