Kodu > Uudised > Sisu

Akrüülkuvar Mis eelis

Akrüülide ekraaniga on üha rohkem inimesi lemmik, akrüülkuvar ja nüüd ka akrüülkäepideme funktsioon, rohkem on erinevaid tooteid, näiteks kosmeetikatoodete näitus, ehtekunst, klaaside näitus, elektrooniline näitus, tubakatoodete ja alkohol näitus jne. . Mis on Akryli vitriini eelis?
1, akrüülkuvarite põhimaterjal on akrüül, disainis, mida me kaasata näitusekultuuris, nii et protsessi kasutamisel pole mitte ainult hea kuvamistehnoloogia, vaid akrüülkuvaril on kerge puhastada, samuti parandada üldist Ettevõtte maine, alates reklaamimise rollist.
2, tänu akrüülivaadete esteetikale, akrüülkuvarile ja võib olla hea toode palgaastme parandamiseks. Akrüülmälu mõistlik kasutamine mitte ainult toote funktsioonide välimuse kuvamiseks, vaid ka peegeldab toote suurepärast kvaliteeti, nii et klientidele ei meeldiks visuaalseid efekte, parandades seeläbi toote kvaliteeti ja edendades toodete müüki.
3, kuigi akrüülil on klaasjas läbipaistvus, kuid selle kaal on ainult pool tavalisest klaasist, käitlemisel või liikumisel on väga mugav.
4, akrüülkuvar professionaalse disaini abil võib olla kooskõlas ärikultuuri konnotatsiooniga, toote tootemargi kuvandi efektiivsema kuvamisega. Akrüülkuvar Näituse aluseks on toote disain, saate paremini esile tuua toote omadused ja omadused. Lisaks saate ka tooteid klassifitseerida ekraaniks, nii et tarbijad saaksid lühidalt ülevaadet sirvida ja hõlpsasti osta.
Akrüülist (pleksiklaasist) tooted on uudse reklaami pildikandja tõttu kõrge läbipaistvuse, plastilisuse, andes ainulaadse visuaalse sensoorse efekti, kasutatakse laialdaselt terminali reklaamides, kingitustes, kingitustes jne. Shenzhen päeva muusika näidikute tarvikud Co., Ltd. oma hallitusseadmete ja disaini ja töötlemise kogemus, klaasist toodete tootmine kasutatud toote displei, reklaami kuva,
Tootmisprotsessi akrüülkuvar:
Kleepimise meetod:
Esiteks, akrüülkuvar, mis on lõigatud teatud kujule, kleepitakse lennukile. Kas lõikamisel või kleepimisel on kõrgemad tehnilised nõuded. See on esimene.
Kuum vajutus:
Teine vajab esimest disaini vastavalt kuuma stantsimisplaadi kujundusele, mitmeotstarbelisele puidule, õli ja plasti vormimisele ning seejärel valatakse plii, kipsimaterjaliinini ja yangi hallitust. Pärast akrüülplaadi kuumutamist pressitakse vormis kuumpressi. Kuidas toode sõltub hallituste ulatusest on hea või halb, hea vormist pressitud valmistoote täiusest, sujuvatest kõveratest, kergendava efekti kolmemõõtmelistest tunnetest.
Kuumalt keedetakse:
Kolmas akrüülkuvarit, mida tuleb kuumutada, otse käsitsi kiiresti pesa, sõtkumisvormimine. See meetod nõuab jalgsi kogemust, vana kapteni tegevust lõpetama. Käsitsi valmistatud vormimismasinast on toode suhteliselt lihtne ja karm, ja rohkem riiulitootmises kaunistuste kuvamiseks.
Mosaici meetod:
Viimane põhineb projekteerimisel, laserlõikamismasina kasutamine on erineva värviga plaadist akrüülkuvar, mis on lõigatud nõutava geomeetriaga, põranda mosaiikõmblusesse. Seda meetodit on lihtne transportida, kliendid saavad ise kokku panna.