Kodu > Uudised > Sisu

Akrüülkuvaril olevad visuaalsed efektid on väga atraktiivsed

Akrüüliväljapanek koos individuaalsete kohandatud, rikkalike värvidega, kristallist läbipaistev ja tundlik ja täiuslik materjal võib mängida väga head visuaalset efekti. See visuaalne efekt on väga atraktiivne, saate muuta meie reklaamiekraan sujuvaks, läbipaistvamaks ja värvimatuks, hea akrüülkuvariga kaubaartiklitest, kuid ka hea tootemargi kuvand.
Ekraani stend, millel on ainulaadne välimus ja kaubamärgi logo, on ka hea reklaamfirma kultuuri mark, laiendades nähtavust. Võimaldab inimesi väga hea oma brändi eristamiseks, Akrüülkuvar, mis on turunduse jaoks väga oluline. Ainult selge bränditunde, akrüülkuvand, et kasutajatel oleks suurem lojaalsus ja kleepuvus.
Millised on akrüülkuvarite kategooriad:
1, akrüülist kosmeetika rack, kosmeetika kauplused, kaubanduskeskused kosmeetikavahendite kuvamiseks ja kuvamiseks;
2, akrüülist ehete kuva, Acryl Display ehete pood, ehtekullide kullakauplus;
3, akrüüli kellakell, kella kauplused, kaubanduskeskused kellade kuvamiseks ja kuvamiseks;
4, akrüülist mobiiltelefoni kuvar, mobiiltelefoni poest mobiiltelefoni kuvamiseks ja kuvamiseks;
5, akrüülalkohol ja tubakas, mis näitab sigarettide jookide kuvamist ja müüki.
Ülaltoodud kuvarist on vaid mõni akrüülklaasi tüüp, muidugi on akrüülkuvariba tüüp palju suurem kui see, kui palju tüüpi tooteid akrüülide kuvariga sobib, et oleks võimalik veelgi osta Displei toodete kvaliteedile. Kõigepealt võite akrüülkuvarit tundlikkust puudutada, võite kasutada seda mõtet esialgse olukorra kvaliteedi kindlakstegemiseks. Hea akrüülist ekraani hoidiku pindala on ümardatud ümmargune ja sujuv, tunda end hästi ja see ei näita sõrmejälgede kriimustusi.
Teiseks on ostmisel vaja tähelepanu pöörata läbipaistva akrüülkuvarile, sest paljudel väikeettevõtetel, kes maksimeerivad kasumit valikul, kasutatakse ringlussevõetud materjale; see ringlussevõetud materjal valmistatakse hallitust ja kollast nähtust Välimusest on lihtne näha ja tekstuur on ka väga rabe, hea akrüül on väga tugev valguse levimine, peab tooraine kasutamine olema ka keskkonnasõbralik, saastav ja kvaliteetne tooraine. Toode on peamiselt välimuselt eristatav.
Lõpuks tuleb kaaluda akrüülivaate stabiilsust ja kaalu, korralikult akrüüliväljundi paigutamisel tavapärasesse suvalisse elementi ei kuvata moonutusmärgi moonutamise probleemi, samal ajal kui ekraan jääb plaadi ühtlusele ja paksusele On järjepidevad, Võib osaleda standardse akrüüli ekraani riiuli paksuse võrdlemisel. Ja hea akrüülist riiulifirma on ka väga ühtlane, tervik on väga hea!