Kodu > Uudised > Sisu

Akrüülide kuvamise tootmisprotsess

Akrüül on peaaegu alati igas eluosas ja võib toota peaaegu igasuguse toote elus. Akrüülivaate raami tootmisprotsessis on materjali Acrylic Display materjaliks trükivärv, lasergraveerimine, leegi poleerimine, plakati trükkimine, termiliselt painutatud blistrid jms, on neid omadusi tavapärase traditsioonilise tööstusliku survevalu abil väga raske saavutada. Kuna plaadi tugevus ja happe takistusaste on võrreldes vastupidavusega plaadiga ja uued lemmikloomade laminaadid turustanud, on akrüülkuvar kontrast väga lihtne puruneda ja purustada, näiteks löök ja külma painutamine. Seetõttu peaksime olema tuttavad selle atribuutide funktsioonidega, et seda oleks lihtsam kasutada. Erinevate toodete akrüülkleebised on toonud suurepärase ekraaniväärtuse, mis on üha rohkem ettevõtteid erinevates rakendusvaldkondades. Elus on kõikjal akrüüli kuva raami kujutis, kuid selle rakendusala hõlmab kosmeetikavaadeid, ehete näidikut, akrüülkuvarit Digitaalsete toodete kuvarit, telefonitoru näidikut, kõrgekvaliteedilist veiniklassi ekraani, kõrgetasemelist kellakuvarit jne. . Nii et akrüülkuvaril on valida, milliseid põhimõtteid me peaksime meeles pidama?


Kõige olulisem on materjali valik, vali vaid õigus, kaaluda järgmise valiku tegemist. Praegusel turul on ekraanimaterjalide tootmine peamiselt akrüülplaat, keskkonnasõbralik puit, spetsiaalne tuletõrjefilter, kristallplaat ja nii edasi. Ja võrrelge neid, akrüülkuvar neid materjale levitatakse laialdaselt akrüülist, keskkonnasõbralikust puidust.


2. Ettevõtte kultuuri visuaalse süsteemi integreerimine. Valik ja ettevõtluskultuur Visioonisüsteem ühendab värvi, muudab akrüülkuvarad tõhusaks ettevõtte kultuurivormi ühtseks, integreerib ettevõtte visiooni süsteemi.


3. Kuva raami struktuur, vastavalt klientide vajadustele valikute kujundamiseks. Teades valikut, mis vastab plaadi kujundusele paremini, võib Acrylic Display plaadi tõhusalt salvestada, et vältida maitsetuid jäätmeid nii keskkonda kui ka külalistele vastutustundliku ettevõtte käitumise eest.

Kvaliteetsete kuvaosakute edasiseks ostmiseks peate kõigepealt puudutama akrüülivaate raami, saate seda mõtet esialgse olukorra kvaliteedi määramiseks kasutada. Hea akrüülraamiga raami pindala on sujuval ringil, tunne end hästi ja sellel ei ole sõrmejälje kaapimise nähtust.

Teiseks on ostuhinnas vaja tähelepanu pöörata akrüülivaate raami läbipaistvusele, kuna paljudes väikestest tehastest, et maksimeerida kasumit materjalide valimisel, kasutatakse ringlussevõetud materjale, selline plaadist valmistatud ringlussevõtu materjal on vormitud , kollakujuline nähtus välimusest on väga lihtne näha ja tekstuur on väga karge, hea akrüül on väga tugev valguse läbilaskvus; akrüülkuvaril peab tooraine kasutamine olema ka keskkonnasõbraliku saastevaba tooraine. Kuna toode on peamiselt välimuselt eristatav.

Lõpuks tuleb kaaluda akrüülide riiuli stabiilsust ja mahtuvust, hea akrüülkuvar on standardses vahemikus meelevaldne paigutus objektid ei tundu moonutatud moonutuse probleem, samal ajal kuvari raam kasutada plaadi ühtlikkus ja paksus on järjekindel, võib osaleda standardse akrüülkuvraadi raami paksuse võrdluses. Ja hea akrüülivaate raami värv on ka väga ühtne, terviklikkus väga hea!