Kodu > Uudised > Sisu

Akrüülide kuvamise tootmisprotsess

Akrüül on peaaegu alati igas eluosas ja see võib toota peaaegu igasugust toodet elus. Akrüülkuvarakettide tootmisprotsessis võib akrüülkuvaril olla trükivärv, lasergraveerimine, leegi poleerimine, plakati trükkimine, termiliselt painutatud blistrid jms, on neid omadusi tavapärase traditsioonilise tööstusliku survevalu abil väga raske saavutada. Kuna plaadi tugevus ja happe takistusaste on võrreldes vastupidavusega plaadiga ja uued lemmikloomade laminaadid turustanud, on akrüülkuvar kontrast väga lihtne lõhkuda ja purustada, näiteks löök ja külm painutamine. Seetõttu peaksime olema tuttavad selle atribuutide funktsioonidega, et hõlbustada nende kasutamist. Erinevate toodete akrüülkleebised on toonud kaasa suurepärase ekraaniväärtuse, mis on üha enam ettevõtteid erinevates rakendusvaldkondades. Elus on kõikjal akrüülivaate raamistik, kuid selle rakendusala hõlmab kosmeetikavaadeid, ehete näidikut, akrüülkuvaril kuvatavat digitaalse toote kuvarit, mobiiltelefoni näidikut, veeklassi kõrgkvaliteet, kõrgekvaliteedilist kuvarit jne. . Nii et akrüülkuvaril on valida, milliseid põhimõtteid me peaksime meeles pidama?


Kõige olulisem on materjali valik, valida õige, kaaluda järgmisel valikul. Praegusel turul on ekraanimaterjalide tootmine peamiselt akrüülplaadist, keskkonnasõbralikust puidust, spetsiaalsest tuletõrjeliinist, kristallplaadist jms. Ja võrrelge neid, akrüülkuvar neid materjale levitatakse laialdaselt akrüülist, keskkonnasõbralikust puidust.


2. Integreerida ettevõtte kultuuri visuaalset süsteemi. Valik ja ettevõtte kultuuri visioonisüsteem ühendab värvi, muudab akrüülivaate raami ettevõtte kultuurivormi tõhusaks ühtseks, integreerib ettevõtte visiooni süsteemi.


3. Kuva raami struktuur, vastavalt klientide vajadustele valikute kuju kujundamiseks. Selleks, et teada saada, milline valik vastab plaadi kujundusele, võib Acrylic Display plaadi tõhusalt salvestada, et vältida maitsetuid jäätmeid nii keskkonnasõbralike kui ka külastatavate ettevõtete käitumise eest.

Kvaliteetsete kuva toodete edasiseks ostmiseks peate kõigepealt puudutama akrüüli kuva raami, saate seda mõtet esialgse olukorra kvaliteedi määramiseks kasutada. Hea akrüülraamiga raami pindala on sujuvas ringis, tunda end hästi ja sellel pole sõrmejälje kaapimise nähtust.

Teiseks on ostuhinnas vaja tähelepanu pöörata akrüülivaate raami läbipaistvusele, kuna paljudes väikestest tehastest, et maksimeerida kasumit materjali valimisel, kasutatakse ringlussevõetud materjale, selline ringlussevõtu materjal on plaadist vormitud , Kollakujuline nähtus välimusest on väga lihtne näha ja tekstuur on väga karge, hea akrüül on väga tugev valguse läbilaskvus; akrüülkuvaril peab tooraine kasutamine olema ka keskkonnasõbraliku saastevaba tooraine. Kuna toode on peamiselt välimuse järgi eristatav.

Lõpuks tuleb arvestada akrüülide riiuli stabiilsust ja mahtuvust, hea akrüülkuvar on standardses vahemikus elementide meelevaldne paigutamine, ei ilmne moonutatud moonutusprobleeme, samal ajal on kuvari raami kasutusel plaadi ühtlus ja paksus on järjekindel, võib Osaleda standardse akrüülkuvraadi raami paksuse võrdluses. Ja hea akrüülivaate raami värv on samuti väga ühtne, terviklikkus väga hea!