Kodu > Uudised > Sisu

Akrüül näitab head kvaliteeti

Pealrihma või liivapaberi manuaalne või pool mehaaniline lihvimine, akrüül Näidake abrasiivrihma või lihvpaberi lihvimist, sest suhteliselt pehme, akrüülkuvima korralik pasta tüüpi, lihvimiskontakte on suurem, vähem soojust, soojus on hea, mitte ainult Kõrge tootlikkusega, akrüülkuvarad. Lihvimiskvaliteet on hea, Akrüülkuvar, sobib keerukate pindade lihvimiseks. Karmi lihvimistööd, kui kasutatakse suurte terasuuruste abrasiivset, peeneteralist lihvimist, kui kasutatakse abrasiivmaterjali väikeste osakeste suurust. Pange tähele, et jahutamist tuleb läbi viia lihvimise ajal, akrüülkuvaril tavaliselt jahutusvedeliku veega.

Kui akrüülkuvarakett on käsitsi poleeritud, peaks akrüülkuvar kinnitama poleeritud pinnale, mille surve on umbes 5 kuni 10 N, peene villaga või läikiva vahaga kaetud puuvillapalliga ja ühtlaselt lineaarselt kogu protsessi pikkuse ulatuses Kiirusel 100-120 r / min, tavaliselt 1 ~ 2mm sekundis edasi. Olge ettevaatlik, et mitte enam keskenduda poleerimisele, et vältida kohaliku hõõrdumise ülekuumenemise ja töötlemise depressiooni tekkimist. Pange tähele, et poleeritud vaha poleerimispind ei tohiks olla liiga kuiv, peaks tähelepanu pöörama söödavatele määrdeainetele.

Polüureerimisvastane vaha akrüüli poleerimiseks, poleerimisprotsessiks saada üheks võtmeprotsessi materjaliks. Poleeritud vahaga on eeliseid kõrge poleerimiskiirusega, akrüülkuvaril kõrge viimistlusega ja pikk kasutusiga ning see võib muuta poleerimis-kvaliteeti ja töökeskkonda. Näiteks Acrylic Display poleerimine haruldaste muldmetallidega poleerimisvaha abil, minuti jooksul töökoormuse lõpuleviimiseks, nagu näiteks raudoksiidi poleerimisvaha kasutamine, võtab 30 kuni 60 minutit. Haruldaste muldmetallide poleerimisvaha selle ainulaadse keemilise ja mehaanilise rolli tõttu poleerimise efektiivsuse printsiibis, sest akrüülkuvarate poleerimisprotsessi käigus valmistatakse valitud materjali.

Suurim erinevus poleerimise ja lihvimise vahel on see, et poleerimine ei muuda tooriku mõõtmete täpsust, vaid eemaldab ainult peened jooned ja plekid akrüülkuvaradelt, parandab pinna viimistlust, vähendab hägu, kuni see muutub peegelpildiks, Puhastage töödeldud pindade vahel poleeritud vaha.

Akrüültooted on suurepärase jõudlusega, kaubanduskeskuses näeme mitmesuguseid ilusaid kosmeetikavaateid, mobiilne vitriin ja pakume igasuguseid suupistete riiulid, toidikarbid jms. Akrüülkuvar asub akrüüljäljendil. Suurtes kaubanduskeskustes Või kauplustes, näeme, et akrüültooted mängivad suurt rolli, eriti kosmeetikatoodete loenduril, on akrüülist tugipostid hädavajalikud. Akrüülkuvar Mis on see eriline ja kasulik?

1, kõrge läbipaistvus: pleksiklaas on kõige suurepärasem polümeerist läbipaistev materjal, mille valguse kiirus on 92% suurem kui klaasi läbilaskvus.

2, kõrge mehaaniline tugevus: umbes 200 miljonit suurune molekulmassiga pleksiklaas, akrüülkuvar on pikk polümeeriühendite ahel, akrüülkuvar ja molekulaarse ahela moodustumine on väga pehme, seega on pleksiklaasist tugevus suhteliselt kõrge, tõmbetugevus ja Löögikindlus 7-18 korda kõrgem kui tavaline klaas.

3, kerge kaal: plekiklaasi tihedus 1,18 kg / dm3, akrüül Kuva sama materjali suurus, selle kaal on ainult pool tavalist klaasi, metallist alumiiniumist (kergmetallist) 43%.

4, lihtne töötlemine: pleksiklaasiga saab kasutada mitte ainult treipingi lõikamist, puurimist, vaid võib kasutada atsetooni, kloroformi jm sidumist erinevate seadmete kujuga, akrüülklaasi, aga ka puhumisvormimise, süstimise, ekstrusiooni ja muu plasti vormimise meetodiga Töötatakse suurte õhusõidukite kapi katteks, väikesteks proteesideks ja hambaraviks ning muudeks toodeteks.