Kodu > Uudised > Sisu

Akrüül näitab head kvaliteeti

Akrüülide kuvamine Käsitsi või poolmehaaniline jahvatus peavõru või liivapaberiga, abrasiivrihma või lihvpaberi lihvimine, suhteliselt pehme ja hea pasta tüüpi tõttu, Akrüülkuvarad lihvimiskontakte on suuremad, vähem soojust, soojus on hea, mitte ainult Kõrge tootmistõhusus, lihvimiskvaliteet on hea ja sobib keerukate pindade lihvimiseks. Terasest lihvimisest, kui kasutatakse suurte terasuuruste abrasiivset, Akrüülkuvarit peenest jahvatamisel, kui kasutatakse abrasiivkütuse väikeste osakeste suurust. Akrüülkuvõte Pange tähele, et jahutamist tuleb teostada jahvatamise ajal, tavaliselt veega jahutusvedelikuna.

Kui akrüülkuvarakett on käsitsi poleeritud, tuleb see lihvitud pinnale kinnitada survega umbes 5-10 N, kasutades peene villa või läikiva vahaga kaetud puuvilla palli ja ühtlaselt lineaarselt kogu protsessi pikkuses Kiirus 100-120 r / min, akrüül ekraan Tavaliselt 1 ~ 2mm sekundis edasi. Olge ettevaatlik, et mitte enam keskenduda poleerimisele, et vältida kohaliku hõõrdumise ülekuumenemise ja töötlemise depressiooni tekkimist. Pange tähele, et poleeritud vaha poleerimispind ei tohiks olla liiga kuiv, peaks tähelepanu pöörama söödavatele määrdeainetele.

Akrüülipulbriga poleerimisvaha, akrüüli ekraani poleerimisprotsess, mis saab üheks võtmeprotsessi materjaliks. Poleeritud vahaga on eelised kõrge poleerimiskiiruse, kõrge viimistlusega ja pikk kasutusiga ning see võib muuta poleerimis-kvaliteeti ja töökeskkonda. Näiteks Acrylic Display poleerimine haruldaste muldmetallidega poleerimisvaha abil, minuti jooksul töökoormuse lõpuleviimiseks, nagu näiteks raudoksiidi poleerimisvaha kasutamine, võtab 30 kuni 60 minutit. Haruldaste muldmetallide poleerimisvaha tänu oma ainulaadsele keemilise ja mehaanilise rollile poleerimisetõhususe printsiibis on akrüülkuvar akrüülkattega raamide poleerimisprotsessi materjalide valikul.

Suurim erinevus poleerimine ja lihvimine on see, et poleerimine ei muuda tooriku mõõtmete täpsust, vaid eemaldab ainult peened jooned ja plekid akrüülkuvarilt, akrüülkuvar parandab pinnaviimistlust, vähendab hägu, kuni see muutub peegelduseks Läikiv, akrüülkuvar Lisa lihvitud vaha töödeldud pindade vahel.

Akrüülide rekvisiidid

1, kõrge läbipaistvus: pleksiklaas on kõige suurepärasem polümeerist läbipaistev materjal, mille valguse kiirus on 92% suurem kui klaasi läbilaskvus.

2, kõrge mehhaaniline tugevus: umbes 200 miljoni plexiglassi suhteline molekulmass on pika polümeeriühendite ahel ja molekulaarse ahela moodustumine on väga pehme, akrüülkuvar, nii et pleksiklaasi tugevus on suhteliselt kõrge, tõmbetugevus ja löögikindlus 7-18 korda kõrgem kui tavalisel klaasil.

3, kerge kaal: plekiklaasi tihedus 1,18 kg / dm3, sama suur materjal, selle kaal on ainult pool tavalist klaasi, metallist alumiiniumist (kergmetallist) 43%.

4, lihtne töötlemine: pleksiklaas ei saa kasutada mitte ainult treipingi lõikamist, puurimist, vaid võib kasutada atsetooni, kloroformi jm sidumist erinevate seadmete kujuga, akrüülklaasi, aga ka puhumisvormimise, süstimise, ekstrusiooni ja muu plasti vormimise meetodiga Töötatakse suurte õhusõidukite kapi katteks, väikesteks proteesideks ja hambaraviks ning muudeks toodeteks.